My First Smartphone Festival 2025
Locatie:
Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid, Media Parkboulevard, Hilversum, Nederland
Op 22 en 23 maart organiseert Beeld & Geluid weer het My First Smartphone Festival. Een eerste telefoon is een mijlpaal vol kansen en uitdagingen. Op het My First Smartphone festival kun je deze eerste stap vieren en je erop voorbereiden.
Ontdek hoe je deze nieuwe fase vol kansen en verantwoordelijkheden op een speelse manier kunt omarmen. Met deskundige begeleiding en creatieve workshops van de populairste (internet)helden leren jullie veilig, slim én creatief omgaan met de smartphone. Het festival is geschikt voor alle ouders, verzorgers, opvoeders en hun kinderen tussen de 8 en 12 jaar oud.
Programma
Tijdens het festival worden optredens en programma’s verzorgd door:
- Dutchtuber — Content Creator en artiest
- Quinn & Aaron — Content Creators
- Kinderen voor Kinderen NXT — De nieuwe popgroep van BNNVARA bestaande uit oud koorleden van Kinderen voor Kinderen
- NOS Jeugdjournaal
- Jan Dirk van der Burg — Fotograaf des Vaderlands
- Familie Cudogham — Bekend van ‘Een Huis Vol’
- Roosmarijn Wind — Presentatrice en actrice
- Marloes Jonker — De Schermtijdcoach
Meer informatie
Het My First Smartphone Festival vindt plaats op 22 en 23 maart van 10.00 tot 17.00 uur in het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid in Hilversum. Meer informatie en tickets vind je hier.