Webinar: Digitaal Erfgoed x Nieuw Publiek
Hoe implementeer je nieuwe vormen van digitale beleving binnen je organisatie? En hoe sluit je marketing aan op een jong, digitaal publiek? In het gratis webinar Digitaal Erfgoed x Nieuw Publiek laat Danny van Zuijlen van Studio Immersief zien hoe merkactivatie en immersieve beleving elkaar versterken.
Jongeren en jongvolwassenen bezoeken relatief weinig musea, maar hebben juist een sterke interesse in ervaringsgerichte storytelling. Door erfgoed te vertalen naar digitale en interactieve belevingen ontstaat een kans om deze generatie echt te bereiken. Deze verschuiving past binnen een bredere trend in kunst, cultuur en entertainment, waarbij storytelling steeds vaker hybride, fysiek en digitaal wordt ingezet om betrokkenheid en relevantie te vergroten.
Tijdens deze verkennende sessie neemt Danny van Zuijlen je mee in de kracht van digitale storytelling binnen de erfgoedsector en laat hij zien hoe je er zelf mee aan de slag kunt om jonge generaties te bereiken.
Praktische informatie
Het webinar Digitaal Erfgoed x Nieuw Publiek vindt online plaats op dinsdag 6 oktober 2026 van 13.00 – 13.45 uur. Deelname is gratis. Aanmelden kan via de website van Studio Immersief.
