Week van de Opvoeding 2025
In 2025 organiseert het Nederlands Jeugdinstituut van 13 tot en met 19 oktober weer de Week van de Opvoeding. Dit jaar is het thema: Samen puzzelen. Tijdens de Week van de Opvoeding staan ontmoeting, ervaringen delen en elkaar inspireren centraal.
Ouderschap is een constante zoektocht, en kan soms voelen als een puzzel met veel losse stukjes. Je energie, je woon-, werk- en financiƫle situatie, het karakter van je kind, de mensen om je heen: allemaal stukjes van de puzzel. Stap voor stap, al puzzelend, ontdekken ouders wat voor hen werkt. En dat hoeven ouders niet alleen te doen.
Programma
Tijdens de Week van de Opvoeding worden er door het hele land activiteiten georganiseerd, waaronder:
- De landelijke webinar ‘Systemisch kijken naar kinderen’ op 16 oktober
- De workshop ‘Puberbreinavond: Communiceren met pubers’ op 14 oktober in Olst
- Een activiteitendag voor jong en oud op 15 oktober in Heiloo
Bekijk hier alle activiteiten die in het land georganiseerd worden rondom de Week van de Opvoeding.
Praktische informatie
De Week van de Opvoeding vindt plaats van 13 t/m 19 oktober. Kijk voor meer informatie op de website van het Nederlands Jeugdinstituut.
